Středomoří

Autor: K.K. Farský

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 56,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 64 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 07.06.2021 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč