Titus Manlius Torquatus
Autor: Hendrik Goltzius
(1558 Brügen - 1617 Haarlem)
signováno v tisku uprostřed dole monogramem
Technika: mědirytina
Šířka: 23,5 cm, výška: 36 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 18.04.2023 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč