73. Smějící se muž

Autor: Corbet Charles

signováno v tisku vpravo dole
Technika: mezzotinta, datace: 1761 - 1766
Šířka: 26 cm, výška: 35 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč