17. Děda s vnukem

Autor: ? Schiller

signováno vlevo dole, původní zdobený rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 50 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2022 20:32 SEČ

Zbývá: 9d 15h 30m 13s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč