18. Babička s vnučkou

Autor: ? Schiller

signováno vlevo dole, původní ozdobný rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 50 cm

Konec dražby: 07.02.2022 20:34 SEČ

Zbývá: 9d 14h 6m 14s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč