Studie devíti hlav

Autor: Jean - Jacques de Boissieu
(1736 Lyon - 1810 Lyon)

signováno a datováno v tisku, vpravo i vlevo dole
Technika: mědirytina, datace: 1817
Šířka: 29 cm, výška: 24 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 15.05.2023 21:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč