106. Na břehu jezera
Autor: František Toman
(1886 Prostějov - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67,5 cm, výška: 47 cm, rámování: 64 x 83 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2021 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč