247. Břízky

Autor: František Toman
(1886 Prostějov - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 50 cm

Konec dražby: 07.12.2017 22:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč