Titův oblouk

Autor: Nicolaus van Aelst
(1526 - 1613)

signováno v tisku vpravo dole
Technika: mědirytina, datace: 17. století
Šířka: 31 cm, výška: 41 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 15.05.2023 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč