67. Starší paní s dítětem

Autor: Emma Billing
(1842 - 1912)

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 39 cm, výška: 47 cm, rámování: 62,5 x 55
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.04.2023 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč