Grafické listy 3 ks

Autor: Philippe de Champaigne
(1602 Brusel - 1674 Paříž)

grafika svatá Marie (rytec: Schelte a Bolswert/ vydavatel: Martinus van den Enden), signováno v tisku dole pod námětem
grafika st. Jacques (autor: P. de Champaigne/ rytec: N. Bazin) C. P. Reg., signováno v tisku dole pod námětem
grafika Madona (autor: C. C./ vydavatel: Johan Fricius), signováno v tisku dole pod námětem
Technika: mědirytina
Šířka: 9 - 20 cm, výška: 12,5 - 27 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 18.04.2023 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč