Grafické listy 3 ks

Autor: Étienne Ficquet
(1719 Paříž - 1794 Paříž)

Arcivévoda Josef Rakouský (autor: J. B. Florian Zeiss/ rytec: Jean Charles Francois), 1751, signováno v tisku pod námětem
Friedrich III. Pruský (rytec: Étienne Ficquet) signováno v tisku vedle portrétu
Karel VI., 1717
Technika: mědirytina, datace: 18. století
Šířka: 19,5 - 19 cm, výška: 25,5 - 19,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 18.04.2023 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč