Grafické listy 3 ks

Autor: Francois Bonneville
(1755 - 1844)

J. B. Carrier (autor: F. Bonneville) signováno v tisku pod portrétem
Georges Jacq. Danton (autor: F. Bonneville/rytec: Sandoz) signováno v tisku pod portrétem
Jean Paul Marat (autor: F. Bonnevile/rytec: Sandoz) signováno v tisku pod portrétem
Technika: mědirytina, datace: 18. století
Šířka: 16 - 15,5 cm, výška: 24,5 - 24 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.04.2023 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč