Grafické listy 3 ks

Autor: Giovanni Andrea Sirani
(1610 Boloňa - 1670 Boloňa)

Andílci (autor: Giovanni Andrea Sirani), signováno v tisku vpravo dole, ryl Abraham vam der Borcht (cca *1625-1690)
Krajina
Muž v klobouku
Technika: mědirytina
Šířka: 16 - 9,5 cm, výška: 22 - 8,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 16.05.2023 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč