Rybáři

Autor: Jaroslav Svoboda
(1879)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 21 cm, rámování: 27 x 39 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč