Grafické listy 3 ks

Autor: Anton van Dyck
(1599 Antverpy - 1641 Londýn)

Sv. Jakub menší (autor: Anton van Dyck)
Salvator Mundi (autor: Anton van Dyck)
Svatý Pavel (autor: Anton van Dyck)
signováno v tisku vlevo dole
Technika: mědirytina
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.04.2023 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč