43. Sv. Šebestian

Autor: Anton van Dyck
(1599 Antverpy - 1641 Londýn)

podle Anton van Dycka
signováno v tisku dole pod námětem
Vydavatel Jacobus de Man 1642 - 1718
Rytec Pieter Luis van Schuppen 1627 Antverpy, Nizozemsko -1702 Paříž, Francie
Technika: mědirytina
Šířka: 32 cm, výška: 43,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč