Grafické listy 3 ks

Autor: Rosalba Carriera
(1673 - 1757)

dvojlist: Odraz a Láska
Žena s labutí (autor: Rosalba Carriera/ rytec: Marie-Jeanne Renard du Bos) signováno v tisku dole pod portrétem
Technika: mědirytina
Šířka: 19 - 19,5 cm, výška: 26 - 13 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 21:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč