Grafické listy 2 ks

Autor: Adrian Zinng
(1734 1734 - 1816 1816)

Nádoba (autor: J. H. Koch/rytec: A.Zugg)
Leipzig (rytec: Adrian Zinng)
signováno v tisku dole pod náměty
Technika: mědirytina
Šířka: 29 - 19,5 cm, výška: 25 - 24 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.04.2024 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč