Grafické listy 10 ks

Autor: James Hopwood
(1795 - 1855)

Jean-Jacques Rousseau (rytec: James Hopwood/ autor: J. A. Houdon)
Jean Francois Regnard
M. J. Chénier (rytec: James Hopwood/ autor: Joseph Ducreaux III.)
Jean-Francois Ducis (rytec: James Hopwood)
Pierre Bayle (rytec: James Hopwood)
Jean de La Fontaine
Jean-Baptiste-Louuis Gresset (rytec: James Hopwood/ autor: J. B. Greuze)
Jean Rousseau (rytec: James Hopwood)
Nicolas Boileau (rytec: James Hopwood)
Francois-Henri de Montmorency, vévoda lucemburský (rytec: James Hopwood/autor: J. Edelinck)
signováno v tisku pod portréty
Technika: mědirytina
Šířka: 9,5 - 10,5 cm, výška: 11,5 - 13 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč