Grafické listy 10 ks

Autor: James Hopwood
(1795 - 1855)

Verlof (rytec: James Hopwood)
Ludvík Bourbon, Grand Condél (rytec: James Hopwood/ autor: Jean Petitot)
Francois de La Rochefoucauld (rytec: James Hopwood/ autor: Jean Petitot)
Claude-Adrien Helvétius (rytec: James Hopwood)
Abraham Duquesne (rytec: James Hopwood/ autor: G. Edelinck)
Jacques Amyot (rytec: Edward Scriven/ autor: Laguiche)
Tuvennel
Jacques-Henri Bernardin de Saint-Pierre
Jean-Baptiste Kléber (rytec: James Hopwood/ autor: J. Guérin)
Jean de La Bruyére (rytec: James Hopwood)
signováno v tisku pod portrétem
Technika: mědirytina
Šířka: 9,5 - 10,5 cm, výška: 12 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.05.2023 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč