Grafické listy 10 ks

Autor: James Hopwood
(1795 - 1855)

Henri Francois d Aguesseau
Jacques Dellile (rytec: James Hopwood/ autor: Paul Delaroche)
Jean Francois Marmontel (rytec: James Hopwood)
Madame de Sevigné (rytec: James Hopwood/ autor: Robert Nanteuil)
Bernard le Bovier de Fontenelle
Louis Racine (rytec: James Hopwood)
Jean Racine (rytec: James Hopwood)
Phillipe Destouches (rytec: James Hopwood)
Honoré Gabriel Riqueti de Mirabeau (rytec: James Hopwood)
Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais (rytec: James Hopwood)
signováno v tisku dole pod portréty
Technika: mědirytina
Šířka: 10 - 9,5 cm, výška: 14 -12 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.04.2023 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč