72. Portrét chlapce
Autor: František Hofman
(1891 Přeštice - 1969 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1936
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 46,5 x 36,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč