73. Čichtice v létě
Autor: Josef Milota
(1938 Protivín)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu, datace: 1995
Šířka: 20 cm, výška: 17 cm, rámování: 23,5 x 26,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč