75. Dívčí akt
Autor: Ivar Kamke
(1882 Švédsko - 1936 ?)
Domalovaný tisk na dřevěné desce, signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Datace: 1916
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 20,5 x 15,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč