Grafické listy 2 ks
Autor: Simon Vouet
(1590 Paříž - 1649 Paříž)
Krajina (rytec: W.Baur/vydavatel: Melchior Küsell)
Venuše a Adonis (autor: Simon Vouet/vydavatel: Melchior Küssel)
signováno v tisku dole pod námětem
Technika: mědirytina, datace: 17. století
Šířka: 24,5 - 15,5 cm, výška: 24,5 - 16 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.04.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč