Prolínání

Autor: Jan Gibek
(1920 Bartošovice - 1992)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 79 cm, rámování: 96 x 79 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč