278. Pravda, Čas a Věda
Autor: Thomas Spence Duché
(1763 - 1790)
podle Thomase Spence Duché
signováno v tisku vlevo pod námětem
Technika: lept, datace: 18. století
Šířka: 21,5 cm, výška: 27 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Konec dražby: 06.03.2024 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč