Aktaionova smrt
Autor: Vecellio Tizian
(? - 1576 Benátky)
rytec: Peter van Liesebetten
signováno v tisku dole pod námětem
Technika: mědirytina, datace: 17. století
Šířka: 39 cm, výška: 25 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Konec dražby: 18.04.2023 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč