Grafické listy 2 ks

Autor: Michelangelo Buonarroti
(1475 - 1564 Řím)

Sen (rytec: Johann Bischop)
Poslední soud (podle fresky Posledního soudu, rytec: Johann Bischop)
signováno monogramem vpravo dole
Technika: mědirytina
Šířka: 24 - 11,5 cm, výška: 29 - 23,5 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 18.04.2023 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč