Solomonova modlitba

Autor: Lucas van Leyden
(1494 Leiden - 1533 Leiden)

vydavatel: Christophell van Sichen (1581 Basel - 1658 Amsterdam)
signováno v tisku iniciálou L vpravo dole. Monogramista Leyden
Technika: lept, datace: 16/17. století
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm

Konec dražby: 18.04.2023 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč