107. Žena s ptáčkem

Autor: Dux Royal
(1853)

Porcelánová platika ženy s ptáčkem a klecí, značeno zespodu.
Výška: 30 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč