Váza

Autor: Dux Royal
(1853)

značeno zespodu, zdobená květinami a zlaceným okrajem
Výška: 15 cm

Konec dražby: 07.09.2020 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč