137. Soška chlapce s koněm

Autor: Dux Royal
(1853)

Porcelánová soška chlapce s koněm, značeno zespodu Royal Dux, mírná poškození, z páru k položce č.
Materiál: porcelán
Šířka: 34 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 300 Kč