359. Secesní váza

Autor: Dux Royal
(1853)

Keramická plasticky zdobená secesní váza, značeno zespodu Royal Dux Austria.
Materiál: keramika
Výška: 40,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 18:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč