37. Mladík u studny

Autor: Dux Royal
(1853)

keramická bíle glazovaná plastika mladíku u studny, značeno zespodu, vzadu prasklé
Materiál: glazovaná keramika
Výška: 63 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.12.2017 18:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč