43. Monogramováno AL - Žně

Monogramováno AL adatováno tužkou vlevo dole, na zadní straně štítek nejasného původu. Paspartováno,zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1886
Šířka: 17,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 26 x 35 cm

Konec dražby: 15.04.2019 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč