Podzimní krajina

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

Signováno vpravo dole, rámováno. Pochází z cyklu čtyř ročních období.
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 41 cm, rámování: 56 x 76 cm

Konec dražby: 13.12.2022 21:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč