164. Mořské pobřeží

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 88

Konec dražby: 12.04.2023 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč