263. Mořské pobřeží
Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 88
Konec dražby: 17.04.2023 22:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč