43. Stromy v krajině

Autor: Karel Stehlík
(1912 Milevsko - 1985 České Budějovice)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 82 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč