211. Halda

Autor: Vladimír Jarcovjak
(1924 Zlín - 2007 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, volně
Technika: kresba, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1960
Šířka: 64,5 cm, výška: 29 cm, rámování: volně
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.04.2023 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč