67. Jeskyně
Autor: Giuseppe Rocchetti
signováno v tisku vpravo a vlevo dole
Technika: lept
Šířka: 43 cm, výška: 27 cm, rámování: volně v paspartě 50 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč