27. Oboustranný obraz - Velké štěstí/ Dvojice
Autor: Mikuláš Cacara
(1958 Vimperk)
autor přisouzen, darováno autorem poslednímu majiteli
Oboustraný obraz, nerámovaná dřevěná deska.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 120 cm, výška: 65 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.04.2023 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč