27. Oboustranný obraz - Velké štěstí/ Dvojice

Autor: Mikuláš Cacara
(1958 Vimperk)

autor přisouzen, darováno autorem poslednímu majiteli
Oboustraný obraz, nerámovaná dřevěná deska.
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 120 cm, výška: 65 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.04.2023 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč