106. U lázní Houštka

Autor: František Xaver Procházka
(1887 Příbram - 1950 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, karton zvlněný, rám poškozený, na reversu autorský přípis
Technika: olej na kartonu, datace: 1943
Šířka: 68 cm, výška: 38 cm, rámování: 50 x 80 cm
Stav: poškozená malba, rám

Konec dražby: 26.11.2019 21:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč