Mlýn

Autor: František Xaver Procházka
(1887 Příbram - 1950 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1927
Šířka: 73 cm, výška: 52,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč