40. Stádo ovcí
Autor: František Xaver Procházka
(1887 Příbram - 1950 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1917
Šířka: 90 cm, výška: 78 cm, rámování: 97 x 108 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč