Lvi

Autor: František Xaver Procházka
(1887 Příbram - 1950 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1922
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 86 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč