69. Na cestě

Autor: František Xaver Procházka
(1887 Příbram - 1950 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1927
Šířka: 44 cm, výška: 34 cm, rámování: 56,5 x 47 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč