184. Pohled do údol
Autor: Jaroslav Ždárský
(1897 Praha - ?)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 52,5 x 42 cm
Konec dražby: 13.04.2023 21:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč